Населення України вже сплатило 1 млн. грн.

Населення України вже сплатило 1 млн. грн.

Населення України вже сплатило 1 млн. грн. податку на нерухомість - Міністерство доходів.

Про це повідомив начальник відділу майнових податків департаменту доходів і зборів з фізичних осіб Міністерства доходів і зборів України Юрій Тимощук.
За його словами, податкова ще не почала розсилати відповідні повідомлення платникам податку на нерухомість. Таким чином, все, що вже сплачено - зроблено громадянами добровільно, пишуть «Коментарі».
 
«Просто є українці, які точно знають, що їм доведеться платити податок на нерухомість. Вони не чекають від податкового органу квитанції і самостійно, авансом оплачують суму податку. Зробити це можна в будь-якому відділенні банку. У кожного свої причини. Хтось планує поїхати у відрядження чи відпустку і не хоче пропустити строк сплати податку, а тим більше отримати санкції за несвоєчасну оплату податку на нерухомість », - пояснює Тимощук.
 
Нагадаємо, з 1 січня 2013 р. в Україні вступила в силу ст. 265 Податкового кодексу, згідно з якою запроваджується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. З 15 квітня 2013 Міндоходов і зборів повинно було почати розсилати квитанції по платежах на податок на нерухомість фізичним особам. Податком обкладаються квартири житловою площею понад 120 кв. м. і будинки житловою площею понад 250 кв. м. Сума платежу за квартиру житловою площею понад 120 кв. м. складе 300 грн.
Раніше повідомлялося, що сплачений податок на нерухомість можуть повернути платникам, якщо Кабмін проголосує відстрочку обов'язкової сплати податку на нерухомість для фізосіб до 1 січня 2014 року

Залишайте Ваше замовлення:
: ціна від ... до:
...
: :
Залишити заявку