Українській владі слід перейняти досвід Ізраїлю при створенні поселень для біженців з Криму, - експерт

Українській владі слід перейняти досвід Ізраїлю при створенні поселень для біженців з Криму, - експерт

Для всіх , хто вирішив і ще вирішить залишити Крим після його окупації Російською Федерацією , потрібно створювати окремі поселення в південних регіонах України та нові економічні зони.
Таку думку висловив виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос , передає УНН .
 
За його словами , для людей , які вже виїхали з Криму і, згідно з прогнозами , ще виїжджатимуть у великій кількості , потрібно створити відповідні умови.
 
«Треба не просто прийняти , а й створити робочі місця і багато іншого, щоб уникнути тих недоліків , які свого часу мала Грузія після виведення біженців з окупованих територій Південної Осетії » , - заявив І.Семиволос .
У цьому питанні , на думку експерта , українським чиновникам варто звернути увагу на досвід Ізраїлю.
 
«Я б привернув увагу уряду до того досвіду , який має Ізраїль щодо створення економічних зон , які забезпечували роботу таких поселень , сіл і при цьому не створювали внутрішню конкуренцію іншим регіонам» , - вважає Семиволос .
 
Зокрема , експерт переконаний у необхідності будівництва окремих поселень на півдні України , в Херсонській області. За його словами , про це говорять і кримські татари , які хочуть покинути територію Криму , щоб зберегти свою ідентичність.
Раніше повідомлялося , що жителі Хмельниччини готові подарувати житловий будинок мігрантам з Криму.

Залишайте Ваше замовлення:
: ціна від ... до:
...
: :
Залишити заявку