Мавроді продає житло під Києвом по $ 25 тис.

Мавроді продає житло під Києвом по $ 25 тис.

  Учасники фінансової піраміди «МММ» пропонують покупцям житло в таунхаусах.
Так, в 10 км. від Окружної дороги в таунхаусах пропонуються квартири площею 130 кв. м. зі знижками для учасників проекту, пише «Сьогодні».
 
Оголошення про старт продажів нерухомості під Києвом з'явилося на сайті Сергія Мавроді кілька днів тому: «МММ-містечко під Києвом! Спеціальна знижка 15-20% на житло для учасників «МММ-2012».
 
Як говориться в оголошенні, будинки на 9 квартир кожен зведені за канадською технологією в 2011 році. У дворівневих квартирах на першому поверсі розташовуються гараж, кухня, вітальня, їдальня з виходом на терасу і санвузол, на другому - санвузол і три кімнати. Таунхауси знаходяться на території, що охороняється, обладнаною гостьовий паркуванням і дитячим майданчиком. Купити квартири можуть повнолітні громадяни Росії, України і країн СНД.
 
«Площа однієї квартири - 130 кв. м., 1 кв. метр коштує $ 700, тобто квартира без обробки обійдеться в $ 91 тис. Але якщо ви учасник «МММ», отримаєте знижку на покупку нерухомості - 15%. Тобто квартира буде коштувати $ 77,350 », - говорить інвестор Олег, додаючи, що для тих, хто тільки збирається стати членом фінансової піраміди, купити квартиру в таунхаусі пропонують всього за $ 25 тис.!
 
«Знижка 15% діє у випадку, якщо ви платите за весь будинок відразу, а якщо, скажімо, грошей у вас зараз немає, то можете покласти $ 25 тис. в систему на 3 місяці, забронювавши при цьому квартиру, за квартал вам накапати відсотки - і ви зможете придбати вже за них квартиру за $ 72,800, тобто на 20% дешевше », - пояснює інвестор.
 
За його словами, будівництвом таунхаусів займалися три партнери, серед яких сам Олег - вкладник піраміди, тому для своїх робить такі знижки.
 
У свою чергу голова Національної ради ріелторської палати України Віктор Несин шокований тим, що «МММ» будує житло під Києвом.
 
«Собівартість будівництва такої нерухомості - $ 600 за квадрат. За рахунок чого вони здешевлюють нерухомість, обіцяючи знижки учасникам? Люди повинні розуміти, що якщо собівартість квартири - $ 78 тис., то ніякої Мавроді не зможе її здешевити. Не варто грати в лотерею з такими великими грошима », - радить експерт. Ресурс - дім ріа.

Залишайте Ваше замовлення:
: ціна від ... до:
...
: :
Залишити заявку